אודות

אודות חברת לוי לסטרה בע"מ

מזה שנים רבות לוי לסטרה היא כתובת לאנשים המבקשים נעלי נוחות איכותיות, נאות ומרשימות. לוי לסטרה הפועלת למעלה מ- 80 שנים מביאה לישראל נעלי אופנה המשלבות בין תחושה אוורירית וביטחון ביציבה ובדריכה, נוחות מרבית לכל המידות ולכל מבנה הרגליים, וחזות קלאסית, מהודרת ועדכנית.

הנעליים המיוצרות על ידי מותגים אירופאים מובילים, ובראשם RIEKER הגרמנית,REMONTE  ואחרים, שובות את ליבם של מביני דבר. אלו נעליים רחבות ובעלות כריות אוויר לבלימת זעזועים, בהן ניתן לשלב מדרסים לצרכי אורטופדיה. המבחר הגדול של הדגמים מאפשר לרכוש נעליים המתאימות לשלל עיסוקים  לעיסוקי פנאי, לאירועים ולכל מטרה בחיי היומיום. הן מציגות משקל נמוך במיוחד, גמישות רבה והחזקה בטוחה של כף הרגל, ובזכות המראה החמים והמעוצב הן אהובות על גברים ונשים אניני טעם וחובבי אופנה.

אצל נעלי לוי לסטרה ניתן למצוא נעליים לנשים החל ממידה 35 ועד מידה 45 !! כן זו לא טעות בחנות לוי לסטרה יש מבחר גדול של נעלי נשים במידות גדולות. בקטגוריית נעלי הגברים ניתן למצוא נעלים החל ממידה 39 ועד 51 !!

מותג נעליים נולד

בשנת 1910 המציא זיגפריד לוי פטנט ייחודי לייצור נעליים אורטופדיות, שנרשם בשם “לסטרה”.  על בסיס הפטנט הקים מר לוי מפעל לייצור נעלי אופנה אורטופדיות בעיר זאץ שבצ’כיה. הוא פתח רשת חנויות נעליים ברחבי אירופה.

בשלהי מלחמת העולם השניה, בתחילת שנת 1940, עלו זיגפריד לוי ומשפחתו לישראל, והתיישבו בעיר חיפה. הוא הקים מפעל לנעליים אורטופדיות בבית התעשיה בחיפה  ופתח חנות נעליים במרכז הכרמל בחיפה. המפעל והחנות נוהלו ע”י זיגפריד לוי ואשתו, וכאשר נפטר באוגוסט 1970, נמכר המפעל וניהול החנות עבר לבתם ברטה. בתקופה זו החנות החלה למכור נעלי אופנה נוחות תוצרת גרמניה שיובאו לישראל מחברת RIEKER  וחברות אירופאיות מובילות נוספות, כמו REMONTE .

בשנת 1988, ליאנה ומיכאל, ילדיה של ברטה קיבלו לידיהם את  ניהול העסק המשפחתי, הרחיבו אותו  ובהמשך הקימו את חברת לוי לסטרה בע”מ. החברה המשפחתית החלה לייבא ולשווק נעלי נוחות אופנתיות מתוצרת המותג הגרמני  RIEKER  ליחידים וקמעונאים עצמאיים ברחבי ישראל. יחד עם פעילות זו של החברה, החנות במרכז הכרמל אשר נוסדה לפני שלושה דורות, המשיכה למכור נעליים ליחידים מתוצרת RIEKER, REMONTE וחברות אירופאיות נוספות.

כמה מילים על חברת RIEKER

ריקר, המותג המוביל שמשווקת  לוי לסטרה בע”מ בישראל, היא חברה שהוקמה באזור היער השחור בדרום גרמניה בשנת 1874. במשך השנים צברה מוניטין של איכות באירופה, וכיום החברה מוכרת נעליים נוחות באירופה ובאמריקה הצפונית ובמדינות נוספות ברחבי העולם. החברה מעצבת ומייצרת מגוון רחב של נעליים לנשים וגברים, נעלי אופנה, נעלי נוחות אורטופדיות ונעליים לפעילויות ספורט לשעות הפנאי ועבודה.

החברה מייצרת את הנעליים בטכנולוגיה ייחודית המוגנת בפטנט –  RIEKER Antistress –  כדי לסייע בשיפור תמיכה אורתופדית בגב והרגשת הנוחות בעמידה ובהליכה.

4 העקרונות של RIEKER Antistress:

השילוב בין 4 העקרונות האלו מתבטא בנעלי נוחות אורתופדיות ואופנתיות, המעניקות חוויה מושלמת. ראשית, בכל נעלי RIEKER יש כריות אויר הפועלות כ”בולמי זעזועים” מהעקב ולאורך כל הסוליה. מטרתם של הבולמים היא לספוג את המגע עם משטח ההליכה ובכך להקל על ההליכה, והתוצאה היא תחושה המשלבת בין אווריריות לבין ביטחון ויציבות בדריכה.

בנעלי הפנאי והנוחות של RIEKER יש בדגמים שונים, מידות רוחב שונות, החל מנורמל ועד רחב מאוד בנוסף בכל הדגמים יש עוד תוספת ברוחב, כך שגם רגליים רחבות ירגישו בנוח בנעלי ריקר. התאמה זו מאפשרת לכל האנשים ובכל המידות לחוות נוחות מירבית בנעילה, ולכך מצטרפת האפשרות להכניס סוגים שונים של מדרסים לקבלת נעלי אורטופדיה מתקדמות.

בנוסף לכך, נעלי RIEKER עשויות מחומרים איכותיים המאפשרים להן להיות גמישות במיוחד,  עם אחיזה טובה יותר על משטחים.  על כן הן מקנות תחושת יציבות וביטחון בכל מקום ובכל מצב – בין אם בשעות הפנאי, ברחוב, על משטח רטוב, ועוד. לכך מצטרף משקלן של נעלי ריקר שהוא מהנמוכים ביותר בהשוואה לנעליים של חברות אחרות, כתוצאה של שימוש בחומרים חדשים ומיוחדים. לכן הנעליים קלות ואווריריות, ומשלבות בין החזקה מצוינת של כף הרגל לבין עטיפה רכה ונעימה.

למידע נוסף והזמנות

באתר האינטרנט של חברת לוי לסטרה בע”מ תוכלו להתרשם ממגוון קולקציות לגברים ולנשים, לקיץ ולחורף של ריקר  RIEKER  ישראל. לקבלת פרטים נוספים על החברה, המותגים ונעליים שאהבתם, ולהזמנה פנו אל נציגינו בין השעות  20:00 – 08:00,  

בטלפון 04-8382397, 052-6377505